Štúdio – malina studio

Láska k tvorbe značiek

Sme pár milujúci kreativitu a originalitu. Spojili sme náš talent a skúsenosti, a založili Malina Studio. Venujeme sa najmä tvorbe obchodných značiek. Sme radi pri ich zrode a pomáhame im byť úspešnými. Tvorba názvu s vizuálnou identitou, logo či slogan sú pre nás malina.

Naša filozofia

Každá značka môže byť úspešná, ak stojí na pevných základoch. Jasný cieľ, dobrý názov a kvalitná vizuálna identita ju predurčujú k úspechu. Naša spolupráca je založená na rovnocennom vzťahu.

Miriam Juráčková
brand manager

Jasný zámer

Iba cieľ, ktorý dobre vidíte, je možné zasiahnuť. Preto je Vaše zadanie pre nás kľúčové. Len pre jasne a zrozumiteľne zadefinovaný zámer dokážeme nájsť cestu a spôsob.

Neprekresľujeme

Chceme, aby Vaša značka bola úspešná. Urobíme pre to maximum. Je možné, že sa naše riešenie bude líšiť od Vašej prvotnej predstavy.

Dôvera je dôležitá

Vložili ste nám do rúk vaše zadanie a jasný cieľ. Urobili ste to pretože potrebujete našu pomoc. Dôverujte nám. Je to prejav rovnocennej spolupráce.

Chce to čas

Tak ako víno, aj naše nápady potrebujú čas na dozretie. Sme len ľudia a nepracujeme pod tlakom. Máme rodiny, voľnočasové aktivity a v noci pokojne spíme.

Nič nie je zadarmo

Do našej práce vkladáme nemalé úsilie a čas. Využívame pri tom naše skúsenosti a know-how. Očakávame, že za naše služby zaplatíte.

Ado Juráček
artdirector

Naše služby

branding / názov firmy / marketing / tvorba loga / sociálne siete / reklamný slogan / grafický dizajn / firemná identita / copywriting / webdizajn / ilustrácia / produktová fotografia / e-shop / vizuálna identita / obalový dizajn / knižný dizajn / typografia