Cieľom projektu bolo kompletné vytvorenie brandingu pre materskú školu. Názov, logo a vizuálna identita mali reprezentovať hodnoty a vzdelávací prístup založený na dánskej pedagogike a montessori. Zároveň sa škôlka bude venovať aj kreatívnemu využitiu moderných technológií, ktoré sú typické pre deti generácie Alfa.

Tým, že sa detí hrajú, spoznávajú svet okolo seba. Je však dôležité, s akými hračkami sa hrajú. V zmysle montessori pedagogiky sa používajú hračky, s ktorými dieťa prehlbuje schopnosti jemnej motoriky, učí sa počítať a logicky rozmýšlať. Ani si to neuvedomí a vzdeláva sa. Preto sa stal hlavným komunikačným prvkom slogan "Vzdelávanie začína hrou." Objavovanie a spoznávanie sveta okolo nás sme vizuálne znázornili grafikou s vesmírnou tématikou.

 

Pre webovú prezentáciu škôlky sme zvolili voľnejšiu grafickú formu. Vďaka sprievodným ilustráciám je web príjemným miestom, kde sa zoznámite s konceptom vzdelávania.

Sú hodnoty vašej značky zrozumiteľné pre zákazníkov? Ak si nie ste istý, je čas porozprávať sa.

Stretnime sa
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky, budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.
Čítať viac