Služby

Meníme vaše vízie na úspešné značky

Poskytujeme riešenia pre rast značky v ktoromkoľvek štádiu. Na začiatku sa budeme veľa rozprávať o vašej vízii, aby sme tak mohli postaviť dobrú stratégiu značky. Ďalšia spoločná diskusia nás privedie k vytvoreniu na mieru šitého obsahu, ktorý vo finále oblečieme do príťažlivého dizajnu vašej novej značky.

malina studio branding

Definícia značky

je prvý a podstatný krok k vytvoreniu konkurencieschopnej značky. Jednoznačná vízia je v podnikaní totiž to najdôležitejšie – akonáhle viete kto ste, kto sú vaši zákazníci a kam chcete smerovať, dokážeme vám pomôcť vytvoriť unikátnu značku s jasným posolstvom.

Naming

Tvorba názvu spoločnosti alebo produktu je náročný proces, a to hlavne preto, že na jeho výsledku naozaj záleží. Originálny, osobitý, šťavnatý a provokatívny názov totiž pomôže zákazníkom vidieť príbeh v jeho pozadí. Dávame si preto záležať, aby sme pri tvorbe názvu zohľadnili všetky tieto aspekty.

Jednoduchosť a čistý vizuálny štýl

Naši klienti sú osobnosti s otvorenou mysľou. Naša spolupráca je postavená na ich dôvere a ochote nájsť nové, moderné a inovatívne riešenia.

Tvorba obsahu

Obsah je nástroj, ktorým značka interpretuje svoje hodnoty. Prostredníctvom slov, fotografií alebo videa vytvoríme silnú komunikáciu, ktorá dokáže vašich zákazníkov zaujať a presvedčiť, či už v tlačených materiáloch, na webových stránkach alebo na sociálnych sieťach.

— slogany
— copywriting
— sociálne sieťe
— ilustrácia

— produktová fotografia
— fotografia jedla
— lifestylová fotografia
— video a animácie

Grafický dizajn

Zapamätateľnosť je jedným zo základných kameňov značky. Definícia unikátneho grafického štýlu pomôže zákazníkom v momente rozoznať vašu značku od konkurencie. Aby sme zaručili čo najväčšiu konzistenciu, vizuálnu podobu vašej značky zadefinujeme v prehľadnom dizajn manuáli.

— dizajn loga
— korporátny dizajn
— dizajn obalov
— webový dizajn

— dizajn magazínov
— interiérový dizajn
— produktový design
— značenie a navigácia

Vytvorme spolu úspešnú značku

Kontakt

+421 903 477 057
info@malinastudio.sk

Adresa

Coworking Cvernovka
Račianska 78
831 02 Bratislava

Nasledujte nás

Facebook
Instagram
Pinterest

© Malina Studio — branding agency. All rights reserved.