Služby

Meníme vaše vízie na úspešné značky

Poskytujeme riešenia pre rast značky v ktoromkoľvek štádiu. Na začiatku sa budeme veľa rozprávať o vašej vízii, aby sme tak mohli postaviť dobrú stratégiu značky. Ďalšia spoločná diskusia nás privedie k vytvoreniu na mieru šitého obsahu, ktorý vo finále oblečieme do príťažlivého dizajnu vašej novej značky.

malina studio branding

1

Definícia značky

je prvý a podstatný krok k vytvoreniu konkurencieschopnej značky. Jednoznačná vízia je v podnikaní totiž to najdôležitejšie – akonáhle viete kto ste, kto sú vaši zákazníci a kam chcete smerovať, dokážeme vám pomôcť vytvoriť unikátnu značku s jasným posolstvom.

2

Naming

Tvorba názvu spoločnosti alebo produktu je náročný proces, a to hlavne preto, že na jeho výsledku naozaj záleží. Originálny, osobitý, šťavnatý a provokatívny názov totiž pomôže zákazníkom vidieť príbeh v jeho pozadí. Dávame si preto záležať, aby sme pri tvorbe názvu zohľadnili všetky tieto aspekty.

3

Tvorba obsahu

Obsah je nástroj, ktorým značka interpretuje svoje hodnoty. Prostredníctvom slov, fotografií alebo videa vytvoríme silnú komunikáciu, ktorá dokáže vašich zákazníkov zaujať a presvedčiť, či už v tlačených materiáloch, na webových stránkach alebo na sociálnych sieťach.

— slogany
— copywriting
— sociálne sieťe
— ilustrácia

— produktová fotografia
— fotografia jedla
— lifestylová fotografia
— video a animácie

4

Grafický dizajn

Zapamätateľnosť je jedným zo základných kameňov značky. Definícia unikátneho grafického štýlu pomôže zákazníkom rozpoznať vašu značku od konkurencie. Aby sme zaručili čo najväčšiu konzistenciu, vizuálnu podobu vašej značky zadefinujeme v prehľadnom dizajn manuáli.

— dizajn loga
— korporátny dizajn
— dizajn obalov
— webový dizajn

— dizajn magazínov
— interiérový dizajn
— produktový design
— značenie a navigácia

Jednoduchosť a čistý vizuálny štýl

Naši klienti sú osobnosti s otvorenou mysľou. Naša spolupráca je postavená na ich dôvere a ochote nájsť nové, moderné a inovatívne riešenia.

Vytvorme spolu úspešnú značku

Kontakt

+421 903 477 057
info@malinastudio.sk

Adresa

Coworking Cvernovka
Račianska 78
831 02 Bratislava

Nasledujte nás

Facebook
Instagram
Pinterest

© Malina Studio — branding agency. All rights reserved.